Informatie

Calorieën in Jus

Calorieën in Jus


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Calorieën in Jus

Als er meer dan één portie beschikbaar is, klik dan op de portie om andere porties te selecteren.

Jus Calorieën en Macronutriënten

Portie
Klik om andere eenheden te zien
CalorieënCarb
(g)
Eiwit
(g)
Totaal vet
(g)
Za. Vet
(g)
Jus, au jus, ingeblikt3862.90.50.2
Jus, au jus, droog1 theelepel91.40.30.30.1
Jus, rundvlees, ingeblikt12311.28.75.52.7
Jus, bruin instant, droog1725271.438.753.826.6
Jus, bruin, droog1 eetl223.60.60.60.2
Jus, kip, ingeblikt18812.94.613.63.4
Jus, kip, droog3050.90.80.2
Jus, CUSTOM FOODS, RED LABEL Au Jus Base, droog192.31.60.40.2
Jus, CUSTOM FOODS, SUPERB Country Gravy Mix, droog3271364.355.1177.370.9
Jus, CUSTOM FOODS, SUPERB Instant Au Jus Mix, droog33444.623.96.83.1
Jus, CUSTOM FOODS, SUPERB Instant Beef Gravy Mix, droog254.10.70.60.3
Saus, CUSTOM FOODS, SUPERB Instant Brown Gravy Mix, droog1725271.438.753.826.6
Jus, CUSTOM FOODS, SUPERB Instant Chicken Gravy Mix, droog263.80.710.3
Jus, CUSTOM FOODS, SUPERB Instant Pork Gravy Mix, droog244.30.60.50.3
Jus, CUSTOM FOODS, SUPERB Instant Kalkoenjusmix, droog273.90.810.3
Jus, AANGEPASTE VOEDSEL, UITSTEKENDE Ouderwetse Biscuit Jus, droog3366368.844.6190.657
Jus, CUSTOM FOODS, SUPERB Peppered Old-Fashioned Biscuit Gravy Mix, droog3400352.744.7201.659.1
Gravy, HEINZ Home Style Savory Beef Gravy2 oz223.50.60.60.2
Gravy, HEINZ, HEINZ Home Style Savory Brown Gravy, ingeblikt.25 kopje253.40.90.80.3
Jus, instant rundvlees, droog254.10.70.60.3
Jus, instant kalkoen, droog273.90.810.3
Jus, vlees of gevogelte, bereid, natriumarm1 kopje12514.595.72.4
Jus, champignons, ingeblikt1191336.51
Jus, champignons, uitgedroogd, droog1 kopje7013.82.10.90.5
Gravy, NESTLE, CHEF-MATE Country Sausage Gravy, kant-en-klaar4614187136.9369.195.9
Jus, NESTLE, TRIO Au Jus Jusmix, droog81.700.20.1
Gravy, NESTLE, TRIO Brown Gravy Mix, droog243.50.60.90.3
Jus, NESTLE, TRIO Kipjusmix, droog325.10.90.90.3
Gravy, NESTLE, TRIO Country Gravy Mix, droog355.20.71.20.3
Gravy, NESTLE, TRIO Southern Gravy Mix, droog1770222.79.193.720.6
Jus, NESTLE, TRIO Kalkoenjusmix, droog2053408.548.624.65.6
Jus, ui, gedehydrateerd, droog1 kopje7716.22.20.70.4
Jus, PEPPERIDGE FARM HEARTY BEEF GREY, GLASPOT14621.110.22.40.8
Jus, varkensvlees, droog1 portie254.30.60.60.3
Jus, kalkoen, ingeblikt12212.26.251.5
Jus, kalkoen, droog1 portie264.60.70.50.1
Jus, niet gespecificeerd type, droog1 kopje8514.43.220.7


Bekijk de video: Elementor Filter Effects and Blend Modes Tutorial (Juli- 2022).


Opmerkingen:

  1. Joram

    Het lijkt mij, je had het mis

  2. Arwood

    Het is opmerkelijk, zeer goede informatie

  3. Hieronim

    Zeer interessante gedachten, goed verteld, alles is net in de schappen neergelegd :)



Schrijf een bericht